Trámites administrativos obrigan a atrasar a xullo as novas liñas de transporte urbano
Por Alejandro Espiño
Non será ata xullo, segundo as previsións do goberno municipal, cando entren en funcionamento as dúas liñas de transporte urbano que se van a implantar, en colaboración coa Xunta de Galicia, na cidade de Pontevedra.
Ambas as liñas circulares deberían estar activas desde este martes 1 de xuño, pero a tramitación administrativa atrasouse.
Fontes municipais sinalan que un dos motivos é que o diñeiro que o Concello ten que achegar para o convenio coa Xunta de Galicia, uns 107.000 euros, sairá da modificación de crédito aprobada no último pleno da corporación municipal.
Aseguran que o contacto coa administración autonómica é permanente e confían en que os flocos que quedan pendentes de pechar se concreten en próximas semanas.
Cada unha das dúas liñas terá unha frecuencia de media hora, aínda que en Monte Porreiro, o punto no que se cruzarán ambas as liñas, pasará un autobús cada quince minutos.
A primeira destas liñas será a que percorra o trazado Monte Porreiro-Xunqueira-estación de autobuses/ferrocarril. Será a coñecida como liña 1 ou "liña verde" e arrancará da estación de autobuses.
A continuación, os autobuses pasarán por Campolongo a través de María Victoria Moreno e Manuel del Palacio antes de percorrer todo Beiramar e rodear o Recinto Feiral. Subirá cara Monte Porreiro pola Seca e Os Campos, tras pasar polo CGTD.
A volta, desde a Rúa Alemaña, rodeará todo o barrio de Monte Porreiro antes de iniciar a súa marcha por un trazado practicamente idéntico ao da ida, a excepción do paso polo CGTD, xa que os autobuses irán cara a Xunqueira por José Malvar.
A "liña azul" ou liña 2, Monte Porreiro-Montecelo-Praza de Galicia, terá inicio e final no intercambiador da Praza de Galicia. Tras pasar por Campolongo a través de María Victoria Moreno e a estación de autobuses, o trazado irá por Doce de novembro cara os xulgados.
A continuación, os seguintes pasos dos autobuses serán a futura Avenida Virxinia Pereira, o cemiterio de San Amaro, a cidade infantil Príncipe Felipe e o hospital Montecelo, antes de dirixirse cara Monte Porreiro de novo por Os Campos.
Tras completar o percorrido, que chegará tamén ata a Rúa Alemaña, o traxecto de volta volverá rodear todo o barrio e regresará cara Montecelo. A única diferenza coa ida é que, no canto de ir cara á Parda, baixará pola Avenida de Lugo e Loureiro Crespo antes de conectar con Doce de novembro e dirixirse cara a estación e a Praza de Galicia.
Relacionadas:
-
As viaxes no transporte público de Pontevedra custarán 0,85 céntimos
Por Alejandro Espiño |
-
As dúas liñas de transporte urbano operarán desde o 1 de xuño e pasarán cada media hora
Por Alejandro Espiño |
-
Pontevedra estreará na primavera dúas liñas circulares de transporte urbano
Por Oskar Viéitez & Alejandro Espiño |